Titles you rated
You're BeautifulRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.0