Series
Ratings
15
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0