Series
Ratings
14
Yong PalRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 2.5