Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
GreenlandRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0