Series
Ratings
100
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0- Moon HeeRated ★ 4.0
- Under The RainbowRated ★ 3.0
- ModelRated ★ 3.0
The Great White TowerRated ★ 3.5- Foolish PrincesRated ★ 2.5
- Her HouseRated ★ 3.0
Queen of AhyunRated ★ 3.0- GhostRated ★ 3.5
- Paper CraneRated ★ 4.0
Infinite PowerRated ★ 3.5- King and QueenRated ★ 4.0
- RNARated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Country DiariesRated ★ 3.5
White LiesRated ★ 2.5- JealousyRated ★ 4.0
Trap of YouthRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
- The Final MatchRated ★ 3.0