Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
San AndreasRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0