Titles you rated
Taken 2Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5