Movies
Ratings
15
TwentyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0