Titles you rated
Scarlet HeartRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- Legend of Mi YueRated ★ 4.5
YoungerRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5