Movies
Ratings
151
X-MenRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5