Movies
Ratings
156
FuryRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0