Movies
Ratings
256
Frozen IIRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5