Series
Ratings
85
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Queen's FlowerRated ★ 1.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Scale of ProvidenceRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Love in Her BagRated ★ 2.0
Painter of the WindRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.5
On AirRated ★ 2.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0