Series
Ratings
37
Let's EatRated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 1.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5