Series
Ratings
42
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.5