Titles you rated
Corpse BrideRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5