Movies
Ratings
15
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Way of the DragonRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0