Series
Ratings
215
StrangerRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
His Man Season 2Rated ★ 5.0
To My Star 2: Our Untold StoriesRated ★ 3.5- To My StarRated ★ 3.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
Youn's StayRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 0.5
The Devil's JusticeRated ★ 4.5
Theory of LoveRated ★ 4.5