Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.0
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 3.5
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 4.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
CarterRated ★ 1.5
The NegotiatorRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 4.0