Series
Ratings
96
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Gannibal Season 2Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Oats StudiosRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5