Titles you rated
Wonder WomanRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Another ChildRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Destination WeddingRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5