Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- Wuthering HeightsRated ★ 4.0
A Man's StoryRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 2.5
LobbyistRated ★ 3.0
When I Was The PrettiestRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 2.0- Hello, God!Rated ★ 3.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 2.0
Medical Top TeamRated ★ 2.5
Sweet BunsRated ★ 3.5
A Man Called GodRated ★ 1.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
- Family's HonorRated ★ 3.0
Ordinary LoveRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 3.5
Melody of LoveRated ★ 2.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0