Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 3.0- Their Perfect DayRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Gimsaengminui Yeongsujeung Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0