Movies
Ratings
112
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5