Movies
Ratings
268
Real SteelRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
FriendRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
Vantage PointRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 2.5
Blood and TiesRated ★ 2.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
S.I.U.Rated ★ 3.0