Titles you rated
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.5
Mr. GoRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
BestsellerRated ★ 3.5
Born To SingRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
RioRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 3.5