Series
Ratings
31- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
AssemblyRated ★ 5.0
Twenty Years OldRated ★ 0.5
D-DayRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 2.5
High SocietyRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 0.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 0.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 0.5
GhostRated ★ 5.0