Titles you rated
Sin CityRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0