Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 1.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 2.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.0
One-LineRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 1.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 1.5