Series
Ratings
31
KarmaRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
GlitchRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
A Model FamilyRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0