Movies
Ratings
1128
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Snow WhiteRated ★ 0.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
NopeRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 2.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0