Movies
Ratings
201
Better DaysRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5