Titles you rated
Draft DayRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 5.0
Sword of the StrangerRated ★ 4.5
Max PayneRated ★ 2.0
Machine Gun PreacherRated ★ 3.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 2.5
No Tears for the DeadRated ★ 1.0
The Perfect StormRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
The GreyRated ★ 2.0
The MechanicRated ★ 4.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0