Movies
Ratings
105
MulanRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.0- A Little PrincessRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
One Hour PhotoRated ★ 4.0
StreetDance 2Rated ★ 4.0
JoshuaRated ★ 3.5
The PuppetRated ★ 3.5
The Stepford WivesRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
The BirdsRated ★ 4.5