Movies
Ratings
109
All About My WifeRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
BurlesqueRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
Ghost ShipRated ★ 2.5
The OrphanageRated ★ 3.5
An American CrimeRated ★ 4.5
The ExperimentRated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 2.0
Just Friends?Rated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 1.5