Movies
Ratings
114
Ode to My FatherRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 1.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0