Titles you rated
SunnyRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 1.0- The CureRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0