Titles you rated
Cube²: HypercubeRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
MiraiRated ★ 2.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 1.0
DuneRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5