Movies
Ratings
371
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 1.5- Fighter In The WindRated ★ 1.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
GloveRated ★ 2.0
Steve JobsRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 2.5
The Italian JobRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
BeatRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0