Movies
Ratings
572
Max SteelRated ★ 2.0
RiddickRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 1.5
PassengersRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0