Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
Heroes RebornRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5