Titles you rated
The BatmanRated ★ 3.0
OseamRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.0