Titles you rated
The Front LineRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0