Movies
Ratings
17
An EducationRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Gou Gou, the CatRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0