Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 2.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 2.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 3.0