Movies
Ratings
806
MonsterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5- SohRated ★ 2.5
Trivial MattersRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.0