Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.0- HeroRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Project Wolf HuntingRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
The Adam ProjectRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0