Movies
Ratings
1393
SuffragetteRated ★ 3.5
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0