Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.0
If We Were A SeasonRated ★ 3.0- The Reason We Can’t SleepRated ★ 3.5
Too Bright For RomanceRated ★ 2.5- The Expiration Date of You and MeRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.5
QuizRated ★ 3.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Money GameRated ★ 3.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 3.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5