Titles you rated
A Nightmare on Elm Street: The Dream ChildRated ★ 2.5
Freddy's Dead: The Final NightmareRated ★ 2.5- 소원을 말해봐Rated ★ 1.5
The Last Days on MarsRated ★ 3.5
Texas Chainsaw 3DRated ★ 3.0- 28 Months LaterRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.5
The Evil TwinRated ★ 3.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 2.5
Day of the DeadRated ★ 2.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.5
A Blood PledgeRated ★ 2.0- Bride of ChuckyRated ★ 2.5
CadaverRated ★ 3.0
The Ring VirusRated ★ 2.5
Dark WaterRated ★ 2.0
The Ring TwoRated ★ 4.5
VoiceRated ★ 2.5
House on Haunted HillRated ★ 3.0
Are You Scared?Rated ★ 2.5